Her finn de reglane for samanlagtpremiar


Utreking av jevnaste resultat skjer ved å nytte formelen for standardavvik. Informasjon om dette finn du på Wikipedia
100 meter
FornavnEtternavnSkytterlagKlasseAvvikFarnesHafsloKnipenborgLeikangerSogndal
OddKolsrudBegnadalenV730,4472350350349350350
SverreMyklevoldFarnesER0,5477347347348347348
Kristian HaugsdalAsheimOppedal/BrekkeER0,5477350349349350350
Markus AndreasAadlandTysseER0,5477349349350350350
ThomasKrågtorpRådeJ0,5477350350350349349
ArneMathisenJondalenV650,7071349349350348349
Jeanette HeggDuestadSemJ0,8367349350349348350
ErlingHauglandFanaV730,8944348348350349348
HaraldReitenAalesundV730,8944347347349348347
EinarSkovlyRådeER0,8944350349350350348
JohannesRundhaugEtnedalV651,0000348349347347349
Benjamin T.KarlsenRælingenJ1,0000350349350348348
SverreEriksenÅdalV731,0954350349349349347
EinarGarvikÅsane/HordvikV651,0954344342344344345
RolfGangstadRakvågV651,0954348345346346346
200 meter
FornavnEtternavnSkytterlagKlasseAvvikFarnesHafsloKnipenborgLeikangerSogndal
TrondBerganJondalen50,5477346346347347347
ThorsteinÅmodtLom og Skjåk50,8944342343342344342
Nils ÅgeSandalRøldalV551,0954339337340339339
TarjeiOppedalOppedal/Brekke41,1402332334335333334
Bertel OddneMjellemHyen51,1402341340342342343
TerjeNisjaSunndal51,3038341344343344342
MarianneStigenRælingen51,3038339342342341342
John OlavÅgotnesSartor51,3038348345345345346
ArildBrodahlHovet og Hol51,3038343341343342340
MortenStøenVestre Toten51,4832342340338339340
AudunKvandalRøldal51,4832345343343341342
Geir AtleMetveitImenes51,5166345343346346347
Reidun KristinKnapstadFlorø51,5166340343343342344
HeleneLillekvellandNordstrand51,5166343342343343346
OveSundeDale (Sunnfjord)51,5811339337336340338